Türkiye’nin popüler sevis sağlayıcılarından NetInternet (www.netinternet.com.tr) uzun zamandan beri Windows tabanlı Web Hosting desteklemiyordu. Gerek Windows üzerinde stabil bir kontrol panel olmaması, gerekse çeşitli yönetim maliyetlerinden kaynaklanan haklı gerekçeleri vardı.

Bunu geçtiğimiz günlerde değiştirdik! NetInternet’in Windows Web Hosting hizmetini MaestroPanel ile sunmaya başladığını siz takipçilerimize duyurmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz 😉

MaestroPanel

MaestroPanel Windows sistemlerde oldukça kararlı hale geldikten sonra NetInternet Windows Web Hosting hizmetlerini MaestroPanel ile vermeye karar verdi.

Bu aşamadan sonra NetInternet iki sunucudan oluşan MaestroPanel yapısını kendi kurarak ayağa kaldırdı.
Biz de NetInternet’in Denizli ofisinde kısa bir çalıştay yapıp MaestroPanel’in detaylarını anlattık (zehir gibi ekipleri var) ardından kısa süre içerisinde hizmet’i production’a alıp Windows tabanlı Web Hosting hizmetini müşterilerine sunmaya başladılar.

Bu bizim için çok anlamlı oldu çünkü partnerimize yeni katma değerli sevisler sunması için kararlı bir yapı sunmak başlıca görevlerimizdendir. Bunu gerçekleştirmiş olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.

Şimdi daha kaliteli ve inovatif servislerle %100 müşteri memnuniyetini MaestroPanel kullanıcılarına sunmak için daha da çalışacağız 😉

Biz Netinternet! 2006 yılında Denizli’de doğduk. Kurulduğumuz günden beri web hosting sektörünün her seviyesinde faaliyet gösterdik.

Küçük reseller paketleri ile başlayan serüvenimiz, Pamukkale Teknokent bünyesindeki yeni evimizde devam ediyor. Her seviyeden, her ölçekten kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile yedi yıldır Türkiye’nin internet altyapısına katkı sağlıyoruz.

Bünyemizdeki birçok yetkin ekip arkadaşlarımız ile saat, gün tatil bilmeksizin size teknik destek veriyoruz ve işinize, emeğinize, sitelerinize katkı sağlıyoruz.

Bize sevdiğimiz işi yapma fırsatı veren tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz. Soru, görüş, öneri için, hiç olmadı tanışmak için bize yazın!

Yazar

Bir Cevap Yazın