IceWarp MailBoxların sayaçlarında kullanım miktarı 0 olarak görünüyorsa aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

DirectoryCache için kullanılan SQLite Formatındaki .DB yi silip yeni bir DB oluşturup tabloları create etmemiz ve sonrasında uygulamak ve Directory’in yenilenmesi için Run now yapmamız gerekiyor. Bu sayede Tool.exe nin doğru bir şekilde mailbox size bilgilerini problemsiz size verecektir.

IceWarpMailboxSize

Sonrasında MaestroPanel’in Mail servislerinden kullanım miktarını kontrol etmesi için tetikleyiciye başlat yaptığımızda işlemleri tamamlamış oluyoruz. Ya da bekleyerek önce tanımladığınız takvim zamanında tetikleyici otomatik kontrol başlayacaktır.

Sunucular > Sunucu > Servis > IceWarp Mail > Görevler > |Başlat

GetAllMailBoxSize

Bilişim Bilgisayarın destek ekibine teşekkür ederiz.

Bilişim Bilgisayar

Kurumsal

Kayseri Merkezli B&B Bilişim Bilgisayar Ltd.Şti Firması, Anadolu’da Orta Boy Bilgisayar Sistemlerine Teknik Destek, Eğitim Desteği ve Bakım Hizmetleri pazarlayan Ürün ve Hizmet satışında büyük kurum ve kuruluşlara out-source yapan bir firmadır.

Firmamız Anadolu’da büyük eksikliği olan Orta Boy Sistem Destek birimini 8 yılı aşkın bir süredir başarı ile çalıştırmaktadır. Daha çok Orta boy ve üzeri firmalar ve kamu kuruluşlarında Güvenlik, işlevsellik ve re-organize edilebilme vasıflarından dolayı tercih edilen IBM AS/400 sistemlerine ve bu sistem üzerinde çalışan uygulamalara (sektörel olarak) hem eğitim hem de yönetimsel rapor ve analiz oluşturma hususunda desteklerimiz devam etmektedir.

Gelişen bilgisayar teknolojileri ve yadsınamayacak olan visual ortama ayak uyduran IBM AS/400 aynı zamanda Windows ve benzeri işletim sistemleri ile sağlamlık ve güvenilirliğe aynı zamanda görsellikte katmaktadır. Firmamızda Microsoft uygulamaları konusunda da (Windows, NT, Ms.Office vs.) müşterilerine kaliteli hizmetler verebilmek adına yapılanmıştır. Bu yapılanma neticesinde müşterilerimize hem AS/400 hem de Microsoft uygulamaları konusunda tam, etkin ve verimli destek sağlanmıştır.

Firmamız; Türkiyenin en kapsamlı ve nitelikli Entegre çözümlerinden biri olan Doğuş Otomotiv Turkuaz Projesi (.Net’de yazılan bu uygulamanın) gelişme sürecinde Analiz, Test, Eğitim ve Destek hizmetleri katkılarıyla; Sistemli ve organize çalışma konusundaki tecrübelerini daha da yükseklere çıkarmıştır.

Firmamız şahıs ve kurumsal müşterilerine her türlü kişisel bilgisayar ve ağ teknolojilerini içeren ürünleri pazarlayan bu ürünlerin montajını yapıp çalıştırmak suretiyle hizmet veren bir firmadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Bilişim Teknolojileri Sektöründe “Marka” olmak, Hizmette “Mükemmelliğe” ulaşmak, Kalitede “Öncü” olmak, VİZYONUMUZDUR.

Bilgi Teknolojilerini; Kolay, Güvenli, Ekonomik olarak müşteriye ulaştırmak, Tüm faaliyetlerinde kararlı bir kuruluş olmak MİSYONUMUZDUR.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak; Etkin hizmet üretmek, Hizmet/ürün kalitesini sürekli iyileştirmek, Müşteri memnuniyetini artırmak POLİTİKAMIZDIR.

REFERANSLAR

Bilişim Bilgisayar 1998 tarihinden itibaren, herbiri kendi sektöründe önemli gelişmeler kaydetmiş birçok firmaya, gerek yazılım, gerek donanım, gerekse teknolojik danışmanlık anlamında bir çok çözümler sunmuş, projeler geliştirmiş ve hizmet vermiştir.

Otomotiv, Kamu, Ticari, Sanayi ve diğer sektörlerde, hizmet vermiş olduğumuz firmaları görmek için, Referanslar menüsü üzerine gelince açılan alt menüden faydalanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, gerekli bilgi ve desteğe ulaşabilirsiniz.

 

Yazar