MaestroPanel API

MaestroPanel API’sini Restful olarak tasarladık ve Domain, Reseller ve Server seviyelerinde fonksiyonlara erişim verdik. API ile rahatlıkla yeni domain oluşturabilir ve bağlı özelliklerini yönerebilirsiniz. API dokümantasyonumuza aşağıdaki google docs bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu doküman sürekli tarafımızdan güncellenmekte ve değişiklikler anında yansıtılmaktadır.

Örnek Kodlar

API ve onun etrafında dönen çeşitli araçlarla ilgili tüm kodları github hesabımıza gönderiyoruz. Dolayıs ile burayı takip ederseniz son güncellemeleri ve yeni eklenen kodları görebilirsiniz.

WHMCS Modülü

MaestroPanel’in API’si ile konuşan, Domain ve Reseller seviyesinde işlemler yapabilen WHMCS modülümüzü partnerlerimizden Alastry Telekom geliştirdi. Bu stabil modüle yine github hesabımızdan ulaşabilirsiniz. Direkt indirmek isterseniz ise buraya, dokümantasyonu için ise buraya tıklayınız.

MaestroPanel Lisans API

MaestroPanel’in lisanslarını oluşturmak ve kendi sistemlerinizden satışını yapmak için birde lisans API’sini sunuyoruz. Sadece MaestroPanel bayilerinin kullanabildiği bu API’nin dokümantasyonuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

WHMCS Lisans API

MaestroPanel’in Lisans API’sini kullanan birde WHMCS modülümüz mevcuttur. Bu modülü partnerlerimizden Bilrom geliştirdik. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Yazar

Bir Cevap Yazın